Ostatnio zmieniony przez Swigi dnia Pi± Sty 18, 2013 12:14, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Czw Sty 17, 2013 21:22
Reklama
Czw Sty 17, 2013 21:22
babol
Do³±czy³: 18 Sty 2013
Posty: 17
My¶lê ¿e gg wystarczy:
4220555
Mam star± wersjê gg... nowsza nie jest mi potrzebna i sporadycznie z gg korzystam. Proszê wiêc je¶li kto¶ do mnie napisze o przedstawienie siê poniewa¿ nie wy¶wietli mi siê nazwa u¿ytkownika.
OLDman
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach